Reklama

OLX.pl

OLX.pl dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 3.44.0

Znajdź ogłoszenia w twojej okolicy dzięki darmowej aplikacji na iOS

OLX.pl (dawniej Tablica.pl), to darmowa aplikacja na iOS, która pozwoli wam wyszukiwać i dodawać ogłoszenia. Chcecie sprzedać telefon, ciuchy lub książki? A może szukacie nowego komputera lub butów? OLX.pl może wam w tym pomóc.

Dodawaj i wybieraj ogłoszenia

OLX.pl to mobilny klient portalu z ogłoszeniami. Za pomocą tej aplikacji można wyszukiwać ogłoszenia w wybranych kategoriach tematycznych lub za pomocą wyszukiwarki. Zaletą OLX.pl jest to, że w aplikacji możemy określić naszą lokalizację. Dzięki temu zobaczymy ogłoszenia tylko z naszej najbliższej okolicy. Dane ogłoszenie możemy również dodać do ulubionych i wrócić do niego później.

OLX.pl to jednak nie tylko przeglądanie aktualnych ofert. Za pośrednictwem aplikacji można także dodać własne. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i dodać (lub nie) zdjęcia, a następnie czekać na kupca. Choć w OLX.pl nie znajdziemy aż tak wielu ogłoszeń, jak w Allegro, to dla wytrwałych poszukiwaczy okazji aplikacja ta może okazać się pomocna.

Od pościeli po iPhone'a

Nawigacja w OLX.pl jest całkiem intuicyjnie zaprojektowana. Bez większych problemów można wyszukać interesujące kategorie produktów lub konkretne ogłoszenia. Również ich przeglądanie nie stanowi żadnego wyzwania. Graficznie OLX.pl prezentuje się bardzo dobrze.

Czego sobie Państwo życzą?

OLX.pl to dość typowy klient portalu z ogłoszeniami. Jego zaletą jest prosta nawigacja i możliwość wybierania ogłoszeń według lokalizacji. Jeżeli więc korzystacie z tego serwisu, to myślę, że warto wyposażyć swojego smartfona z iOS-em w tę aplikację.

Zalety

  • Ogłoszenia oparte o lokalizację
  • Spora baza ofert
  • Możliwość dodawania własnych ogłoszeń

Wady

  • Nie znaleziono

Reklama

Najczęściej pobierane Internet i sieci na iphone

Reklama

OLX.pl

Download

OLX.pl 3.44.0 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o OLX.pl

Czy próbowałeś OLX.pl? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

×